• Digitální tisk
 • Ofsetový tisk
 • Velkoplošný tisk
 • Grafická tvorba
 • Tisk vizitek

  Sháníte někoho, kdo vám kvalitně a za přijatelnou cenu natiskne vaše vizitky? Cenyzatisk.cz vám nabízí široké možnosti tisku vizitek. U nás najdete všechny typy kalkulace tisku vizitek přehledně na jednom místě. Tisk vizitek je prováděn ve dvou formátech na křídový papír. K tisku vizitek poskytujeme i službu povrchových úprav – laminování či lakování.

  Tisk levně

  Cenyzatisk.cz přináší širokou škálu tiskařských služeb a levný tisk veškerých tiskovin – tisk letáků, plakátů, vizitek, brožur a mnohých dalších tiskovin. Nabízíme veškerý tisk levně a kvalitně. Digitální, ofsetový a velkoplošný tisk levně a všechny typy kalkulací přehledně uvedené na jednom místě najdete na cenyzatisk.cz. Pro podrobnější informace nás kontaktujte.

  Ofsetový tisk

  Cenyzatisk.cz vám nabízí širokou nabídku tiskařských služeb ve skvělé kvalitě a za příznivou cenu. Poskytujeme služby digitálního, velkoplošného i ofsetového tisku. Díky ofsetovému tisku máme možnost potisknout i nerovný povrch. V provedení ofsetového tisku vám natiskneme větší počet letáků, knížek, časopisů, kalendářů, plakátů či komplimentek a vizitek na luxusní papír. Pro další informace o ofsetovém tisku nás kontaktujte.

  Digitální tisk

  Potřebujete natisknout letáky, vizitky, plakáty, katalogy, kalendáře či ceníky a formuláře? Cenyzatisk.cz vám nabízí širokou škálu tiskařských služeb – ofsetový, velkoplošný i digitální tisk. Provedení v malonákladovém digitálním tisku vám přináší kvalitu a nízkou cenu. Vybírat můžete z mnoha formátů, typů papírů či povrchových úprav. Další informace o naší nabídce digitálního tisku vám rádi sdělíme.

  Tisk samolepek

  Potřebujete natisknout samolepky v kvalitním provedení? Cenyzatisk.cz vám nabízí tisk samolepek za velmi příznivé ceny. Tisk samolepek provádíme kašírováním či sítotiskem a v barevném provedení. Stanovte si počet, vyberte typ barvy a objednejte si tisk samolepek u nás. Další informace vám rádi poskytneme.