• Digitální tisk
 • Ofsetový tisk
 • Velkoplošný tisk
 • Grafická tvorba
 • Cena tisku

  Hledáte tiskárnu s kvalitními tiskařskými službami za příznivou cenu? Cenyzatisk.cz vám přináší specifickou nabídku digitálního, velkoplošného a ofsetového tisku různých formátů a provedení ve skvělé kvalitě, ale za příznivou cenu. Cenyzatisk.cz vám nabízí tisk vizitek, plakátů, letáků, kalendářů a dalších tiskovin. Cena tisku našich služeb je velmi atraktivní. Přinášíme vám jedinečnou službu v podobě online tisku. Všechny typy kalkulací a ceny tisku jsou uvedené přehledně na jednom místě. Pro bližší informace o naší nabídce nás kontaktujte.

  Tisk samolepek

  Chtěli byste si nechat natisknout samolepky ve skvělé kvalitě a zároveň za příznivou cenu? Cenyzatisk.cz poskytují kvalitní tiskařské služby, které zahrnují i tisk samolepek, dále tisk letáků, plakátů, kalendářů, brožur, pohlednic a mnohých dalších tiskovin. Tisk samolepek je prováděn kašírováním či sítotiskem a v barevném provedení. Stačí si stanovit počet samolepek, vybrat si typ barvy a objednat si tisk samolepek. Můžete využít i službu online tisku samolepek. Další informace vám rádi poskytneme.

  Tisk svatebních oznámení

  Potřebujete vytisknout svatební oznámení, na které budete vzpomínat celý život? Cenyzatisk.cz přichází s širokou nabídkou tisku svatebních oznámení různých formátů a stylů, ale i mnohých dalších tiskovin. Můžete si vybrat z digitálního, ofsetového či velkoplošného tisku. Cenyzatisk.cz vám zaručují tisk svatebních oznámení ve skvělé kvalitě a příznivou cenu. Využít můžete také služeb online tisku. Pro podrobnější informace o tisku svatebních oznámení nás kontaktujte.

  Tisk kalendářů

  Potřebujete vytisknout firemní či rodinný kalendář? Cenyzatisk.cz poskytují velké množství tiskařských služeb. Do naší nabídky patří i tisk kalendářů, dále tisk letáků, plakátů, pohlednic a dalších tiskovin. Vybírejte z digitálního, ofsetového či velkoplošného tisku. Služba tisku kalendářů zahrnuje i jejich vázaní a povrchové úpravy, např. laminování či lakování. Pro podrobnější informace o tisku kalendářů nám zavolejte.