• Digitální tisk
 • Ofsetový tisk
 • Velkoplošný tisk
 • Grafická tvorba
 • Pozvánky

  Hledáte tiskárnu, která vám vytiskne vaše pozvánky na rodinnou či firemní akci? Sháníte kvalitu a nízkou cenu? Cenyzatisk.cz nabízí tisk pozvánek ve skvělé kvalitě. Využít můžete digitální, ofsetový či velkoplošný tisk. Kromě tisku pozvánek vám vytiskneme i letáky, plakáty, kalendáře, pohlednice, samolepky, brožury a další tiskoviny podle vašich přání. Naší nadstandardní službou je tisk pozvánek online. Všechny typy kalkulace najdete uvedené na jednom místě. Pro další informace o tisku pozvánek nás kontaktujte.

  Kalkulace tisku online

  Hledáte tiskárnu s přehlednou nabídkou, online tiskem a přehlednou kalkulací? Cenyzatisk.cz nabízí jedinečnou službu online tisku a všech typů kalkulací tisku přehledně uvedených na jednom místě. Poskytujeme online objednávky digitálního, ofsetového a velkoplošného tisku ve skvělé kvalitě a za nízkou cenu. Díky službě online tisku si můžete objednat tisk letáků, plakátů, vizitek, brožur, knih, pohlednic a dalších tiskovin. Pro podrobné informace o kalkulaci online tisku nás kontaktujte.

  Tisk brožury

  Cenyzatisk.cz vám nabízí velký výběr tiskařských služeb, které zahrnují i tisk brožur. U nás ti kromě tisku brožur můžete objednat i tisk letáků, plakátů, vizitek, kalendářů atd. Tisk brožur provádíme ve dvou provedeních na dva typy papírů – křídový a ofsetový. Na službu tisku brožur navazují další úpravy, např. vázání a povrchové úpravy (laminování či lakování). Pro další informace o tisku brožur nás neváhejte kontaktovat.

  Tisk svatebních oznámení

  Čeká vás váš velký den? Chcete mít hezké vzpomínky i na ty nejmenší drobnosti ze své svatby, jako ne svatební oznámení? Cenyzatisk.cz vám v rámci svých tiskařských služeb nabízí kvalitní tisk svatebních oznámení. Tisk svatebních oznámení provádíme v různých typech provedení. Vybírat můžete z různých barev i typ papírů. Tisk svatebních oznámení si můžete objednat i online z pohodlí vašeho domova. Pro bližší informace o tisku svatebních oznámení nás kontaktujte.