• Digitální tisk
 • Ofsetový tisk
 • Velkoplošný tisk
 • Grafická tvorba
 • Tisk pozvánek

  Potřebujete vytisknout pozvánky na svatbu, oslavu či firemní akci? Hledáte přehlednou nabídku kvalitních tiskařských služeb? Cenyzatisk.cz přichází s širokou nabídkou tisku pozvánek různých formátů a stylů, ale i dalších tiskovin, např. letáků, plakátů, pohlednic či brožur. Zvolit můžete mezi digitálním, ofsetovým či velkoplošným tiskem. Cenyzatisk.cz vám zaručují tisk brožur ve skvělé kvalitě a příznivou cenu. Využít můžete také služeb online tisku pozvánek a jejich tisk si tak objednat z pohodlí vašeho domova. Pro bližší informace o tisku pozvánek nás kontaktujte.

  Tisk kalendáře

  Chtěli byste si vytvořit firemní či rodinný kalendář? Sháníte někoho, kdo vám nabídne službu tisku kalendáře za nízké ceny a přitom ve skvělé kvalitě? Cenyzatisk.cz poskytují velké množství tiskařských služeb, mezi kterými najdete právě i tisk kalendářů. Vybírat můžete z digitálního, ofsetového či velkoplošného tisku mnohých formátů a typů papírů. V rámci tisku kalendářů můžete využívat i jejich vázaní a povrchové úpravy, např. laminování či lakování. Tisk kalendářů si můžete objednat online. Pro bližší informace o tisku kalendářů nás kontaktujte.

  Kalkulace tisku online

  Cenyzatisk.cz, tiskárna s širokou nabídkou tiskařských služeb, uvádí všechny typy kalkulací tisku přehledně na jednom místě. V naší tiskárně můžete navíc využít službu online tisku a online kalkulací, vše z pohodlí vašeho domova. Díky online tisku si můžete objednat tisk letáků, plakátů, vizitek, brožur, knih, pohlednic a dalších tiskovin. Pro bližší informace o online kalkulaci a online tisku nám zavolejte.

  Tisk brožury

  Potřebujete natisknout brožury o vaší firmě, škole nebo akci? Hledáte skvělou kvalitu a zároveň atraktivní cenu? Cenyzatisk.cz poskytují širokou škálu tiskařských služeb, mezi nimi i tisk brožur a mnoha dalších tiskovin, např. letáků, plakátů, vizitek, kalendářů atd. Vybírat si můžete z široké škály provedení, formátů a typů papírů. U tisku brožur si můžete vybrat ze dvou typů papírů – křídového či ofsetového papíru. Ke službě tisku brožur nabízíme i možnost jejich vazby a povrchové úpravy, např. lak, UV lak či lamino. Pro podrobnější informace o tisku brožur nás kontaktujte.