• Digitální tisk
 • Ofsetový tisk
 • Velkoplošný tisk
 • Grafická tvorba
 • Časté dotazy

  1. Kdy bude zakázka hotová?

  Vámi požadovaný termín dodání vám musíme potvrdit. Nejlépe je dohodnout se přímo na telefonu popřípadě emailem. Zpravidla u běžných zakázek je termín dodání od objednávky 2-5 pracovních dnů.

  2. Jak si mohu předplatit iProfit body a tím ještě více ušetřit?

  iProfit body si můžete předplatit přímo na naší pobočce, nebo se s námi můžete individuálně dohodnout po telefonu na jiném způsobu placení.

  3. Za jaké období se mi započítává sleva z obratu?

  Sleva z obratu se započítává za posledních 12 měsíců. Pokud je například 1. Srpna 2014, sleva z obratu se vám počítá za období 1.8.2013 – 1.8.2014.

  4. Pokud mám dostatek iProfit bodů na zaplacení celé zakázky, můžu celou zakázku uhradit pouze pomocí iProfit bodů?

  Ano můžete, pokud například uděláte objednávku za 15600,-Kč (včetně DPH a dopravy) a budete mít na svém kontě např. 18560 ibodů. Zaplatíte za celou zakázku ibody, takže nezaplatíte ani korunu! 1 ibod = 1,-Kč.

  5. Jsou vaše ceny konečné, nebo se k nim připočítávají ještě ořezy, balení apod.?

  Vypočítané ceny jsou konečné, včetně ořezů a balení. Žádné skryté poplatky u nás nehledejte.

  6. Jak zakázku dostanu ke mně a kolik to bude stát?

  Zakázky lze vyzvednout na naší provozovně, popřípadě vám je dopravíme pomocí naší dopravy nebo za pomocí smluvních partnerů za cenu, která je uvedena u každé objednávky.

  7. Jak potřebujete a kam poslat podklady?

  Podklady potřebujeme ve formátu PDF CMYK v tiskové kvalitě. Můžete je zaslat na náš FTP server. Každý registrovaný uživatel má vlastní ftp přístup. Přístupové údaje a návod jak se připojit na náš FTP server najdete na stránce FTP server. Dále můžete využít některý ze specializovaných serverů například uschovna.cz. Podklady, které jsou menší než 8 MB, lze poslat e-mailem.

  8. Z typů papírů nabízíte pouze ofsetový papír a křídu. Tisknete i na jiné typy papíru?

  Ano, samozřejmě jsme schopni potisknout libovolný papír určený pro tisk na archových ofsetových strojích. Na trhu je nabídka tisíců různých typů papírů, od recyklovaných po speciální grafické papíry. Aby kalkulační program zůstal přehledný, nelze je všechny zahrnout do nabídky kalkulace. Pokud máte zájem o tisk na specifický druh papíru, neváhejte a kontaktujte nás.

  9. Proč je někdy celková kalkulovaná cena za vyšší náklad stejná nebo dokonce nižší?

  Není to chyba aplikace, ale preferujeme některé počty z důvodu kumulace daného počtu nebo některé počty je rentabilnější tisknout na specifický formát čímž dochází k ekonomičtějšímu prořezu / odpadu nepotištěného papíru. Samozřejmě odebereme-li více papíru / palet od dodavatele, tak ten nám počítá lepší cenu než na papír, který je zabalený v rysech.

  10. Nevím, jak správně připravit data pro tisk. Potřebuji zakázku navrhnout a graficky zpracovat. Můžete mi s tím poradit?

  Pokud nevíte, jak správně připravit podklady, rádi vám pomůžeme. Na stránce příprava dat naleznete návod, podle kterého se můžete řídit. Samozřejmě nabízíme možnost pro vás udělat kompletní přípravy + návrhy. Pokud o tuto službu máte zájem, prosím telefonicky nás kontaktujte, nebo se osobně dostavte na naší pobočku.