• Digitální tisk
 • Ofsetový tisk
 • Velkoplošný tisk
 • Grafická tvorba
 • Tisk reklamních letáků

  Hledáte někoho, kdo vám kvalitně a levně vytiskne vaše reklamní letáky? Cenyzatisk.cz přichází s širokou nabídkou svých tiskařských služeb, mezi které patří i tisk reklamních letáků. Nabízíme vám tisk reklamních letáků různých formátů a různých provedení. Naše nabídka zahrnuje digitální, ofsetový a velkoplošný tisk reklamních letáků. V rámci tisku letáků poskytujeme i službu falcování, tedy jejich skládání. Pro bližší informace nás kontaktujte.

  Velkoplošný digitální tisk

  Cenyzatisk.cz nabízí velkoplošný digitální tisk, ofsetový tisk a tisk veškerých tiskovin od pohlednic, vizitek až po plakáty a kalendáře. U nás najdete vysokou kvalitu a nízkou cenu. Velkoplošný digitální tisk zahrnuje tisk na různé typy papírů, různých formátů a možnosti povrchových úprav. Naše služby velkoplošného digitálního tisku si můžete objednat i online z pohodlí vašeho domova. Pro bližší informace nás kontaktujte.

  Tisk A3

  Cenyzatisk.cz přináší širokou nabídku tiskařských služeb, která zahrnuje digitální, ofsetový a velkoplošný tisk. Nabízíme tisk různých formátů (od tisku A8 až A0), např. velmi žádaný tisk A3. Tisk A3 je zastoupen v nabídce digitálního i ofsetového tisku. Ve formátu tisk A3 si můžete nechat vytisknout například letáky, plakáty, kalendáře a další tiskoviny. Pro podrobnější informace nás kontaktujte.

  Velkoplošný tisk

  Sháníte kvalitní velkoplošný tisk za nízké ceny? Cenyzatisk.cz přichází s jedinečnou nabídkou velkoplošného tisku, který vám zajišťuje tu nejvyšší kvalitu a zároveň nejnižší cenu. Velkoplošný tisk zahrnuje tisk různých formátů a na různé typy papíru. Vybírat můžete z digitálního či ofsetového velkoplošného tisku. Všechny typy kalkulací velkoplošného tisku jsou uvedeny přehledně na jednom místě a využít můžete objednávky online tisku z pohodlí vašeho domova. Pro bližší informace nás kontaktujte.